Sanat artık daha ulaşılabilir!

  • Eşi benzeri olmayan Dünyada Tek

    Dünyada ilk kez bir meteryalin üzerine baskı işlemi gerçekleştirdik.

  • %100 El Yapımı Ürünler

    El işçiliğiyle ürünlere şekil vererek yeni tasarımlar oluşturduk.

  • 72 Saat Süren Üretim Aşaması

    Birçok farklı işlem ve özel bir teknik olan DiamondCut Sistemini uyguladık.

Bizim Hikayemiz

Sanatın daha ulaşılabilir olduğu bir dünyayı birlikte inşa etmeye ne dersin?

ARTUCKY, sanatın büyüsünü ve güzelliğini harmanlayan giyilebilir sanat temalı bir girişim markasıdır. “Art, beautiful and cool” sloganıyla birbirinden güzel, eşsiz ve büyülü ürünleri sizlere sunan ARTUCKY markasını tanıyalım…

ARTUCKY, üniversite yıllarında tanışmış ve ortak tutkuları sanat olan bir çiftin gönül vererek kurmuş olduğu; sanat orijinli birbirinden güzel ürünü bünyesinde barındırmayı ve sizlerle buluşturmayı amaç edinmiş bir girişimdir.

ARTUCKY markasının kurucuları aynı zamanda 2 güzel sanatsever olduğundan ülkemiz Türkiye’de sanat söz konusu olduğunda pek çok eksik noktanın olduğunun bilincindeydiler. Bu bilincin sonucu olarak ortaya çıkan ARTUCKY markası; Türkiye’de sanatı insanlara olabildiğince yakın hale getirmeyi ve bu sayede sanatın en güzel halini ülkemize de aşılamayı amaçlamaktadır.

ARTUCKY’nin Misyonu ve Vizyonu Nedir?


ARTUCKY’nin bir numaralı misyonu; en güzel sanat ürünlerini, eşsiz kalıba basma teknikleriyle benzeri görülmeyen bir kalitede sizlere sunmaktır. Fakat ARTUCKY felsefesinin amacı bununla sınırlı değil… ARTUCKY bünyesinde en güzel sanat temalı ürünleri barındıran bir girişim olmanın ötesinde, sosyal medyanın ve girişiminin gücünü harmanlayarak ülkemizdeki sanatseverlerin bir araya gelmesine olanak tanıyacak olan bir sanat topluluğu yaratmayı da amaçlamaktadır. Amaç halen daha bununla sınırlı değil! ARTUCKY felsefesi, oluşturulacak bu sanatsever topluluğa uzun vadede yeni kitleler kazandırmayı ve topluluğu büyütmeyi amaçlamaktadır.


Tüm bu amaçlar uğrunda sadece ülkemiz Türkiye’de değil zamanla tüm dünyada bilinir hale gelecek olan bir marka kültürü ve imajı yaratmak; ARTUCKY’nin en değerli vizyonlarından birisidir. Bu vizyon çerçevesinde ARTUCKY hiçbir yerde bulamayacağınız sanat eserlerini yine hiçbir yerde göremeyeceğiniz tekniklerle giyilebilir materyallerle birleştiriyor. Tüm bunun sonucunda sizlere dünyanın en eşsiz sanat temalı kolyeleri, yüzükleri, küpeleri başta olmak üzere pek çok giyilebilir sanat ürünü sunuluyor.
Tüm bu global çapta eşsiz çabaların sonucunda ARTUCKY’nin nihai hedefi; sanat denildiği zaman akıllara gelen ilk olgulardan birisi olmaktır.

ARTUCKY’de Hangi Ürünleri Bulabilirim?


ARTUCKY sanatın size en yakın olan halidir. Bu bağlamda ARTUCKY’de dünyanın en değerli sanat eserlerinin; dünyada eşi benzeri olmayan yöntemlerle materyallere basılması sonucunda elde edilen yüzük, kolye ve küpe gibi giyilebilir sanat ürünleri bulabilirsiniz. ARTUCKY dünyasındaki büyülü ve eşsiz ürünler tabii ki de sanat temalı takılardan ibaret değil! Tüm bu ürünlerin yanı sıra ARTUCKY’de dünya ünlü sanat eserlerinden ilham alınarak tasarlanmış; gerek giysi gerek gündelik yaşamda ev dekoru olarak kullanabileceğiniz oldukça geniş bir ürün gamı vardır. Bahsi geçen geniş ürün gamı şunları kapsamaktadır:
• İnce yüzük
• Fular
• Bilezik
• Bandana
• Sweatshirt
• Kapşonlu Battaniye
• Tablo
• Duvar Örtüsü